Šance pro děti, Povodně

Charitativní aukce fotografií agentury Reuters 2017 www.sanceprodeti.cz


Vydražené fotografie:

Papoušci Ara Macao letící před kancelářskými budovami v Caracasu. Enormní hejna těchto papoušků doslova zaplavily venezuelskou metropoli , neteční k lidskému stresu se snáší na antény a střechy domů a vytváří barevné rozptýlení v kontrastu s každodenní rutinou místních. 1. dubna 2015.

Charitativní dar: 4 500 CZK

 

 

Dobrovolníci tvořící "Lidskou síť". Choreografie španělské skupiny La Fura dels Baus, nad řekou Singapur při zahájení Singapore River Festivalu, 23. října 2015.

Charitativní dar: 3 000 CZK

 

 

 

Tanečníci účinkující v představení "Ikony", přehlídce umění vycházejícího z dědictví ostrova Malta, odehrávající se ve vybombardovaných ruinách Královské opery během maltského festivalu umění ve Valettě, 15. srpna 2006.

Charitativní dar: 3 000 CZK

 

 

Hrabě z Glasgow Partick Boyle se synem Davidem, vikomtem z Kelburnu, pózují fotografům, kteří se dívají na grafitti vyzdobený Kelburnský hrad poblíž Largsu ve Skotsku, 30. srpna 2011. Majitel hradu Boyle požádal úřady, aby byly nástěnné malby brazilských umělců zachovány i po vypršení tříleté doby, po kterou byl zde tento druh umění místními úřady povolen.

Charitativní dar: 3 500 CZK

 

 


Charitativní aukce fotografií agentury Reuters 2015 www.sanceprodeti.cz

Vydražená fotografie:

RTX12V47


  Vlaštovky se shromažďují na elektrických drátech ve vesnici Studencice ve Slovinsku, 24. srpna 2013.

  Charitativní dar: 3 500 CZK

 

 


Nadační fond Českého rozhlasu - Dar na povodně 2013

Charitativní dar: 8 000 CZK
 


Charitativní aukce fotografií agentury Reuters 2011  www.sanceprodeti.cz

Vydražené fotografie:

Psí spřežení během nočního bivakování na své poslední etapě Šediváčkova závodu v Deštném, 29. ledna 2011. Každoročně se závodníci z celé Evropy utkávají ve vesnici Deštné v Orlických horách v České Republice.

Charitativní dar: 7 000 CZK

 

 

Dívka pomáhá své matce držet deštník nad ledovou sochou vytvořenou z vody řek Yellow, Yangtze a Ganges na výstavě organizace Greenpeace u Chrámu parku Země v Pekingu, 28. Srpna 2009. Ledová socha byla vytvořena za účelem upozornit na konferenci Spojených národů o klimatických změnách v Copenhagenu, a to 100 dní před jejím uskutečněním.

Charitativní dar: 7 500 CZK

 

 

 


Charitativní aukce fotografií agentury Reuters 2009  www.sanceprodeti.cz

Finanční prostředky z charitativní dražby fotografií agentury Reuters byly použity na pomoc dětem z Dětského domova Charlotty Masarykové v Praze-Zbraslavi, z Kojeneckého ústavu a dětského domova ve Dovoře Králové a z Krajského dětského domova pro děti do tří let v Aši.